Nowoczesne usługi w zakresie obróbki metali

Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 w zakresie wytwarzania metalowych elementów maszyn i urządzeń, mamy tez ISO wg normy 3834 i EN 1090. 

Usługi na wysokim poziomie-ISO: 9001:2015

Sprawy jakości traktowane są w naszej firmie jako priorytetowe. Stosowane najnowocześniejsze technologie gwarantują doskonałość wykonania i dają możliwość sprostania Państwa oczekiwaniom. Na stosowane materiały dajemy atesty.

TruLaser Tube 5000 fiber w naszej ofercie.

Do naszego parku maszyn usługowych dołącza wspaniały laser TruLaser Tube 5000 Fiber. Zapoznaj się z danymi technicznymi oraz szerszymi informacjami na temat tego wyjątkowego urządzenia.

CIĘCIE LASEROWE

Lasery umożliwiają najbardziej wszechstronne i precyzyjne wycinanie detali z blachy.

GIĘCIE KRAWĘDZIOWE BLACH

Blachy zaginamy za pomocą czterech pras krawędziowych, wszystkie sterowane CNC produkcji EHT oraz BYKAL

MALOWANIE MOKRE

Nad dozowaniem i mieszaniem farby czuwa nowoczesne urządzenie marki Graco.

SPAWANIE STALI I ALUMINIUM

Posiadamy nowoczesną spawalnię, która mieści się w dwóch osobnych halach.

TRANSPORT, LOGISTYKA

Dzięki własnym pojazdom oraz rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie zorganizować dostawę prawie każdego wykonanego przez nas wyrobu, na terenie Polski i Europy.

POZOSTAŁE USŁUGI

Poznaj pełen zakres naszych usług. Od pomysłu, przez projektowanie do pełnego wyprodukowania.

ekolaser

Misja firmy

Eko-laser dostarcza swoim klientom nowoczesne usługi w zakresie obróbki metali. Chcemy poszerzać zakres oferowanych usług, aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów, poprzez stałe unowocześnienie parku maszynowego i doskonalenie kadry.

Nowoczesne technologie

W ostatnich latach wiele firm zmieniło dotychczasowe zasady organizacji produkcji polegające w dużej mierze na własnym wykonawstwie na korzyść dostaw z zewnątrz. Przyczyniło się do tego wiele czynników. Maszyny, którymi dysponują są wyeksploatowane, a zakup nowoczesnych wiąże się z dużymi wydatkami. Takie urządzenia jak wycinarki laserowe, przy ich wysokiej cenie i znacznej wydajności, przerastają możliwości ich wykorzystania nawet w średniej wielkości zakładzie. Wymagają ponadto wysoko wykwalifikowanej kardy, co w połączeniu z rosnącymi kosztami pracy ludzkiej oraz znacznie mniejszą wydajnością i większą zawodnością człowieka, przyczynia się do zwiększonego korzystania z zewnętrznego wykonawstwa. Na współczesnym rynku odczuwalny jest także brak ciągłości zleceń.

Wyszkolona kadra pracownoicza
Nowoczesne maszyny
ekolaser
Wszystko czego potrzebujesz

Nowoczesny sprzęt oraz wyszkolona kadra pracownicza.

ekolaser
Konkurencyjne ceny

Wygodny system rabatowy, terminowość oraz wysoka jakość wykonania.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Koszt obróbki detali kalkulowany jest na podstawie takich czynników jak: czas, narzędzia, operacje technologiczne, zużycie materiałów. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo korzystne ceny przy krótkich terminach realizacji, precyzji i jakości wykonania.

Rabaty dla stałych klientów
Dedykowana obsługa klienta
Scroll to Top
Skip to content