Usługi

Poznaj zakres usług świadczony przez EKO LASER. 

Usługi

Cięcie laserowe

Lasery umożliwiają najbardziej wszechstronne i precyzyjne wycinanie detali z blachy. Osiągane dokładności zawierają się w granicach +/- 0,1 mm dla szerokiej gamy materiałów takich jak: stal węglowa, stal kwasoodporna, aluminium.

Spawanie stali i aluminium

Posiadamy nowoczesną spawalnię, która mieści się w dwóch osobnych halach. Pierwszą z nich zajmują stanowiska wyposażone w półautomaty spawalnicze, gdzie wykonuje się spawanie stali węglowej.

Gięcie krawędziowe blach

Blachy zaginamy za pomocą czterech pras krawędziowych, wszystkie sterowane CNC produkcji EHT oraz BYKAL.

Obróbka strumieniowo cierna

Posiadamy dwa niezależne pomieszczenia, aby nie mieszać procesów obróbki strumieniowej...

Malowanie mokre

Dysponujemy komorą lakierniczą o wielkości 6900x2700 (dł. x szer. x wys.) Komora wyposażona jest w system utrzymywania zadanej temperatury, co zapewnia możliwość szybkiego suszenia detali.

Transport Logistyka

Dzięki własnym pojazdom oraz rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie zorganizować dostawę prawie każdego wykonanego przez nas wyrobu, na terenie Polski i Europy.

Obróbka skrawaniem, Obróbka mechaniczna

W osobno wydzielonym dziale obróbki mechanicznej świadczymy usługi: wiercenie, gwintowanie, pogłębianie, flow-drill na stanowiskach wyposażanych w wiertaki stołowe, wiertaki kolumnowe.

Montaż

Niejednokrotnie klienci decydują się na montaż i pierwsze uruchomienie wyprodukowanych maszyn / podzespołów przed dostawą do ich finalnego odbiorcy.


Doradztwo Techniczne

Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zaprojektowania detali i konstrukcji, które będą później u nas realizowane.

Usługi inne

Długoletnia współpraca z okolicznymi firmami pozwala nam zaoferować paletę dodatkowych usług wykonywanych w kooperacji na wykonanych u nas produktach.

Obróbka chemiczna (pasywacja) Stali Inox

Mamy komorę do obróbki chemicznej stali inox, w której wykonujemy proces trawienia i pasywacji. Komory wyposażone są w profesjonalna linię technologiczną, kontrolująca cały proces i neutralizacje ścieków.

agent, business, call

Profesjonalne doradztwo

Nasi przeszkoleni konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. 

Blok zapasowy

tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa. tutaj mozemy dodac tresc opisowa.

Scroll to Top
Skip to content