O firmie

Historia firmy

Korzenie firmy Eko-Laser sięgają połowy lat osiemdziesiątych XX wieku. Andrzej Kostecki (obecny właściciel Eko-lasera) stawiał wtedy swoje pierwsze kroki w biznesie. Jako współwłaściciel firmy Eko-Celkon s.c. w Pucku (specjalizującej się w produkcji urządzeń dla oczyszczalni ścieków) nabywał praktykę w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Już w 1998 r. firma Eko-Celkon, jako jedna z pierwszych w Polsce, zakupiła wycinarkę laserową. W 2000 r. doszło to podziału spółki Eko-Celkon i dnia 1. grudnia 2000 r. została zarejestrowana firma Eko-Laser, oferująca usługi cięcia laserem. Kolejne lata to dynamiczny rozwój nowo powstałej firmy (głównie dzięki użyciu nowoczesnych technologii).

Od czerwca 2018 roku połączono siły i firma zarządza spółka Eko-Laser Sp. z o.o. sp. k.

Firma od tego czasu dysponuje większą powierzchnią produkcyjną. Obecnie największym jej kapitałem są jednak zasoby ludzkie. Na dzień dzisiejszy w Eko—laser zatrudnionych jest 83 pracowników ( w tym spawacze, ślusarze, tokarze, frezerzy, malarze, monterzy, operatorzy, technolodzy).

Ze względu na wzrost koniunktury i popytu firma rozbudowała infrastrukturę produkcyjną i wprowadziła nowe technologie.

 

Obecnie firma posiada nowoczesny park maszynowy. Rozbudowana i zdywersyfikowana paleta usług oraz wykwalifikowany personel zapewniają firmie mocną pozycję na rynku. Eko-laser może pochwalić się zawsze zadowolonymi z usług klientami, z których wielu współpracuje z firmą od dłuższego czasu.

welding, blue, work

Sprawy jakości traktowane są w naszej firmie jako priorytetowe.

Stosowane najnowocześniejsze technologie gwarantują doskonałość wykonania i dają możliwość sprostania Państwa oczekiwaniom. Na stosowane materiały dajemy atesty.

Odtwórz wideo

Nasi Klienci

Nasi klienci są z nami od lat. Wielu z nich reprezentuje sektor MSP, inni to duże i uznane przedsiębiorstwa, również międzynarodowe koncerny, które nam zaufały. Jakość i solidność Eko-laser jest szeroko ceniona.

Do grupy naszych strategicznych partnerów należą firmy zarówno polskie jak i zagraniczne. Nasze wyroby, od wycinanych blach po gotowe podzespoły i części maszyn, są dostarczane do klientów z Polski, Dani, Holandii, Szwecji, Niemiec, Norwegii i Finlandii.

Produkujemy kompletne elementy, podzespoły maszyn dla przemysłu oponiarskiego, branży spożywczej, producentów maszyn oraz rolnictwa. Możemy pochwalić się produkcją gotowych elementów podwozia maszyn rolniczych przeznaczonych prosto na linię montażową. Firmy z przemysłu spożywczego, gdzie szczególne znaczenie mają dobre warunki produkcji również korzystają z usług naszej firmy. 

Wykonane przez nas meble ze stali nierdzewnej można spotkać w restauracjach na całym świecie, a wiele linii technologicznych do produkcji artykułów spożywczych posiada wyprodukowane przez nas elementy.

Scroll to Top
Skip to content