Spawanie stali i aluminium

Spawanie stali i aluminium

Posiadamy nowoczesną spawalnię, która mieści się w dwóch osobnych halach. Pierwszą z nich zajmują stanowiska wyposażone w półautomaty spawalnicze, gdzie wykonuje się spawanie stali węglowej. Drugą halę zajmują stanowiska do spawania stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz aluminium. Dzięki takiemu podziałowi produkcji nie ma możliwości styku stali węglowej z nierdzewną.

Stanowiska spawalnicze wyposażone są w nowoczesne odciągi spalin, minimalizujące wpływ szkodliwych czynników na człowieka. Posiadamy urządzenie spawalnicze TIG/MIG/MAG z chłodzeniem m.in marki ESAB oraz urządzenie do zgrzewania punktowego.

Dla produkcji seryjnej, przy powtarzających się w zamówieniach partiach detali oferujemy spawanie robotem spawalniczym Fanuc. Źródło spawalnicze marki Fronius wraz z robotem zapewnia wysoką jakość spoin dla różnych gatunków stali, powtarzalność wymiarów.

Sprawy jakości traktowane są w naszej firmie jako priorytetowe.

Stosowane najnowocześniejsze technologie gwarantują doskonałość wykonania i dają możliwość sprostania Państwa oczekiwaniom. Na stosowane materiały dajemy atesty.

Scroll to Top
Skip to content